آخرین مطالب

7 دلیل که ثابت می کند چرا هنوز کارتهای ویزیت دارای اهمیت هستند

7 دلیل که ثابت می کند چرا هنوز کارتهای ویزیت دارای اهمیت هستند

 

از آنجایی که شما در حال خواندن این مقاله به صورت آنلاین هستید، مشاهده این که ما در یک جامعه دیجیتال زندگی می کنیم جای تعجب ندارد. چیزی که ممکن است باعث بالا رفتن آبرو شود، این پیشنهاد است که کارت ویزیت همچنان اهمیت دارد. این مقاله دلایل متعددی را بیان می کند که چرا کارت ویزیت همچنان مهم است.

کارت ویزیت در واقع به شکلی از قرن پانزدهم وجود داشته است! مردم چین کارت‌های ویزیت با خود حمل می‌کردند که اهمیت آنها را اعلام می‌کرد. کارت را از قبل می فرستادند و درخواست ملاقات می کردند. این رویه در میان نخبگان اروپایی در قرن هفدهم ادامه یافت.

کارت های تجاری در مرحله بعدی قرار گرفتند. همچنین در قرن هفدهم استفاده می شد، این کارت های دو طرفه از یک طرف یک تجارت را اعلام می کرد و از طرف دیگر نقشه مکان آن را داشت. در طول انقلاب صنعتی، کارت های بازرگانی و ویزیت با یکدیگر ترکیب شدند. مردم برای معرفی خود و کسب و کارشان از کارت ویزیت استفاده می کردند. آنها هنوز هم به هدفی مشابه برای صاحبان مشاغل کوچک امروزی خدمت می کنند.

در این مقاله هفت دلیل اصلی که چرا کارت ویزیت همچنان مهم است را مورد بحث قرار می دهد:

  • به طور موثر یک کسب و کار را تبلیغ کنید
  • ایجاد ارتباط انسانی
  • آگاهی برند را گسترش دهید
  • منجر به ارجاع شود
  • اعتماد ایجاد کنید
  • با مخاطبان قدیمی کلیک کنید
  • درخواست تجدید نظر برای کارکنان

 

به طور موثر یک کسب و کار را تبلیغ کنید

کارت ویزیت همچنان راهی آسان برای تأثیرگذاری سریع بر مشتریان بالقوه است. کارت ها همچنان در هنگام ملاقات با مشتریان، شرکت در یک رویداد شبکه ای، ارائه در یک کنفرانس یا شرکت در یک نمایشگاه تجاری مفید هستند.

کارت ویزیت روشی کارآمد برای ارائه اطلاعات تماس شماست. مهم نیست که چگونه کارت ویزیت خود را طراحی می کنید، تمام جزئیات ضروری مورد نیاز مشتری یا مشتری در اینجا پیدا می شود.

ممکن است فکر کنید که می توانید به راحتی اطلاعات را با به اشتراک گذاشتن یک مخاطب دیجیتال با تلفن هوشمند شخص دیگری ارسال کنید. اما این فقط زمانی کار می کند که تلفن های شما سازگار باشند. از آنجایی که همیشه اینطور نیست، کارت ویزیت همچنان کمک می کند.

 

ایجاد ارتباط انسانی

هنگام مبادله کارت ویزیت با شخص دیگری در نزدیکی خود، تماس چشمی برقرار کنید و شاید حتی دست بدهید (بسته به شیوه های فاصله گذاری اجتماعی). رد و بدل شدن کارت ویزیت های کوچک نوعی آیین تبریک است.

در واقع، در ژاپن، مبادله کارت ویزیت از ارزش بالایی برخوردار است. این مراسمی است که به “میشی” معروف است. با توجه به راهنمای زندگی در ژاپن، “آداب کارت ویزیت یکی از، اگر نگوییم مهم ترین، فرهنگ تجاری ژاپن است.” شما باید ترتیب سلسله مراتبی را که باید در توزیع کارت ها رعایت کنید، بدانید – کارت خود را با دقت در دست راست خود بگیرید، تعظیم کنید و چند کلمه تبریک بگویید. سپس کارت طرف مقابل را با دستان کمانی می پذیرید و آن را بالاتر از سینه خود نمی گیرید و مطمئن می شوید که آن را به دقت بررسی می کنید.

 

آگاهی برند را گسترش دهید

انواع ایده های طراحی کارت ویزیت را در آنجا پیدا خواهید کرد، اما کارت شما باید پسوند برند شما باشد. این بدان معناست که شما می‌خواهید رنگ‌ها، نوع فونت و پایان کارت خود را با در نظر گرفتن نام تجاری انتخاب کنید.

گنجاندن لوگوی شرکت شما امری است. باید به طور برجسته در یک طرف کارت ظاهر شود. در یک وبلاگ آینده، بهترین ایده های کارت ویزیت را برای الهام بخشیدن به طراحی شما به اشتراک خواهیم گذاشت. همچنین ممکن است شعار یا شعار برند را نیز درج کنید. نه تنها مشخص می‌کند که کسب‌وکار شما واقعاً چه می‌کند، بلکه شما را از رقبایتان جدا می‌کند».

 

منجر به ارجاع شود

شما هرگز نمی دانید آن کارت ویزیتی که تحویل می دهید چه زمانی منجر به ارجاع مشتری جدید می شود. اگر کارت شما به مردم اجازه می‌دهد تا بدانند کسب‌وکار شما در چه زمینه‌ای است و تخصص شما را ارائه می‌دهید، می‌توانند در صورت درخواست توصیه، شما را معرفی کنند.

طراحی کارت ویزیت در این مورد اهمیت خواهد داشت. هر چه کارت شما به یاد ماندنی تر باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که اطلاعات شما را به شخص دیگری منتقل کند. همانطور که جاناتان لانگ در Entrepreneur اشاره می‌کند، «اگر کارت ویزیت خلاقانه‌ای را تحویل دهید که تأثیر فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند، احتمالاً آن شخص آن را به افراد دیگر نشان می‌دهد – شما و برندتان را در مقابل مشتریان بالقوه دیگر قرار می‌دهد».

 

اعتماد ایجاد کنید

در ژاپن، کیفیت مواد استفاده شده برای کارت ویزیت شما و شرکت شما در این مراسم به ایجاد اعتماد کمک می کند. در هنگ کنگ نیز، از شما انتظار می رود زمانی که شخصی کارت ویزیت خود را به شما ارائه می دهد، یک کارت ویزیت در دسترس داشته باشید. این باعث افزایش اعتبار شما می شود.

یک کارت ویزیت با طراحی خوب و حرفه ای می تواند به برانگیختن اعتماد در هر فرهنگی کمک کند. همانطور که لانگ اشاره می کند، مردم بیشتر تمایل دارند با شخصی که می تواند کارت ویزیت را بیرون بیاورد تجارت کنند تا با کسی که برای یافتن خودکار و چیزی برای نوشتن اطلاعات تماس خود تلاش می کند. او می نویسد: «نشان دادن اینکه همیشه آماده هستید، نشانگر خوبی است که حرفه ای هستید».

 

با مخاطبان قدیمی کلیک کنید

در مقاله فوربس با عنوان «آیا کارت ویزیت مرده است؟»، این کارت ویزیت برای مخاطبان سنتی مهم است. الکس کوین گفت: «من معتقدم کارت ویزیت باید همیشه مفید باشد، به خصوص برای مخاطبانی که تمایل دارند آن را قدیمی نگه دارند و در موج رسانه های اجتماعی نیستند».

جف تان موافقت کرد: «مثل یک جلد کاغذی فیزیکی در مقایسه با کتابخوان الکترونیکی، در دادن و دریافت کارت هنگام ملاقات با مردم چیزی معنادار و شخصی وجود دارد».

در همان زمان، بسیاری از پاسخ‌دهندگان شورای آژانس فوربس گفتند که نکته کلیدی استفاده از کارت‌های ویزیت و همچنین اتصال از طریق لینکدین، یک وب‌سایت تجاری، یک نمونه کار آنلاین یا سایر کانال‌های اجتماعی است.

 

درخواست تجدید نظر برای کارکنان

دلیل دیگری برای کارت ویزیت؟ آنها می توانند کارمندان شما را تقویت کنند. گرفتن کارت ویزیت با نام خود می تواند به فرد کمک کند تا با کسب و کار شما ارتباط برقرار کند. نیاز به دریافت کارت‌های ویزیت جدید در حین ارتقا یا تغییر نقش، از احساس موفقیت پشتیبانی می‌کند.

با توجه به نقش مهمی که این روزها به کارمندان دارد، هزینه یک جعبه کارت ویزیت به راحتی با ارزشی که به افراد اجازه می‌دهد احساس مهم‌تر شدن کنند، سنجیده می‌شود.

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *