آخرین مطالب

کارت ویزیت های مقرون به صرفه

تبلیغات کم هزینه جهت دیده شدن و گسترش فعالیت های تجاری

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و احساس نیاز جذب مشتری برای رونق کسب و کار بایستی نگاه ویژه تری به تبلیغات داشت. با افزایش برابری نرخ دلار در  برابر ریال هزینه های تهیه کاغذ و مواد اولیه چاپ رشد جندبرایری را در ماه های اخیر داشته است. لذا در این مقاله سعی بر آن شده است تا به برخی از روشهای اقتصادی تر جهت ارائه تبلیغات بپردازیم.

هنوز هم یکی از به صرفه ترین روش های تبلیغات تهیه و توزیع کارت های ویزیت یا به عبارتی Business cards هست. اما مرکز کارتیران از زیر مجموعه های کانون چاپ و تبلیغات آپادنا با داشتن متنوع ترین انواع کارتهای ویزیت در ایران و جهان آمادگی دارد تا جهت خدمت گذاری به هموطنان عزیز برخی از انواع کارت های ویزیت مقرون به صرفه را در این مقاله معرفی کند. کارت های ویزیت در مجموعه کارتیران در سه دسته ارزان یا معمولی، فانتزی و لوکس ارائه می گردند.

کارت های ویزیتی که در گروه اول یعنی کارت های عادی قرار دارند و برخی از کارت های فانتزی هستند که در اینجا به معرفی برخی ار آنها پرداخته می شود. این دسته از کارتهای که در زیر به آنها اشاره شده است به صورت افست و در تیراژ حداقلی 500 یا 1000 عددی بسته به نوع کارت چاپ می شوند.

کارتهای ویزیت کم هزینه

1- گلاسه UV در ابعاد 8/5×4.8 به صورت دورصاف

2- گلاسه بدون روکش در ابعاد 8/5×4.8 به صورت دورصاف

3- سلفون مات و براق در ابعاد 8/5×4.8 به صورت دورصاف

4- سلفون مات و براق دورو دور گرد در ابعاد 9×6 به صورت دورصاف در تیراژ 500 و 1000 عددی

5- انواع کارت های جنس کتان از قبیل کتان آلمان، امباس

6- طرح چرم در ابعاد 9×6 به صورت دور گرد

7- گرافت دور گرد

8- لمینت براق در ابعاد 9×6 و 8/5×4/8 به صورت دور گرد

 

همچنین در این مجموعه انواعی از کارت های ویزیت دیجیتال نیز ارائه می گردند که در تیراژ 100 عددی قابل سفارش هستند. برای مشاهده کارت ویزیت های دیجیتال و انواع دیگری از کارت های ویزیت و سایر خدمات ما به وبسایت کارتیران مراجعه فرمایید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *