آخرین مطالب

شش فایده استفاده از بروشور در تبلیغات

main picture-min

شش فایده استفاده از بروشور در تبلیغات

در دنیای فناوری محور، شرکت های بیشتری از بروشورها استفاده می کنند. چرا؟ بروشورها این پیام ظریف را ارسال می کنند که کسب و کار شما حرفه ای، قابل اعتماد و متعهد به کیفیت است. اگر قصد استفاده از بروشورها را در برنامه بازاریابی خود دارید، به مزایای زیر نیز توجه کنید.

  • بروشورها راحت پخش می شوند

distribution

شما می توانید بروشورها را به صورت استراتژیک در مکان های مختلف قرار دهید. این به شرکت شما اجازه می دهد تا اطلاعات مثبت و دقیق را به افراد بیشتری منتقل کند و مشتریان جدید را جذب کند. قرار دادن بروشورها در هدایای تبلیغاتی که از طریق پست یا روی میزهای دفترتان ارسال می کنید، آسان است. ممکن است بخواهید موارد ملموس را همراه با بروشورها هدیه دهید. شاید در یک نمایشگاه محلی تبلیغ کنید و بروشورهای خود را با فریزبی، تی شرت یا کیف به دست بدهید. کالای رایگان ممکن است افراد را جذب کند تا کالای شما را بگیرند، اما بعداً آنها بروشور شما را می خوانند و درباره کسب و کار شما بیشتر می آموزند. این استراتژی بازاریابی به شما این امکان را می دهد که با بسیاری از مشتریان جدید ارتباط برقرار کنید.

 

  • بروشورها مقرون به صرفه هستند

cost effective

در مقایسه با برخی از گزینه های بازاریابی آنلاین، بروشورها یک برنامه بازاریابی کم هزینه هستند. به علاوه، اکثر چاپخانه های حرفه ای با شما همکاری می کنند تا بروشورهای شیک و متناسب با بودجه شما را طراحی و تولید کنند. بروشورها نیز در صورت خرید عمده قیمتشان کاهش می یابد. بسیاری از شرکت هایی که از تبلیغات پستی استفاده می کنند یا در نمایشگاه های تجاری شرکت می کنند، بروشورها را به صورت عمده خریداری می کنند. علاوه بر این، بروشورها معمولا شامل جزئیاتی در مورد کسب و کار شما هستند که آنها را برای بسیاری از اهداف مفید می کند. می توانید آنها را با مشتریان بالقوه، مشتریان وفادار، مخاطبین تجاری و سایر افراد به اشتراک بگذارید. زمانی که خلاصه ای مختصر از محصولات و خدمات خود را به راحتی در بروشور خود در دسترس داشته باشید، در زمان و هزینه خود صرفه جویی می کنید.

 

  • بروشورها اعتماد ایجاد می کنند

trust

هنگامی که چشم مشتریان بالقوه خود را دارید که بروشور شما را می خوانند، می توانید اعتماد ایجاد کنید. اکثر شرکت ها اهداف و اهداف خود را در بروشور خود درج می کنند. این اطلاعات به مشتریان کمک می کند تا جنبه دلسوز و فداکار شرکت شما را ببینند. وقتی مشتریان می توانند در مورد نحوه مراقبت شما بخوانند، بیشتر به شرکت شما اعتماد می کنند. یک بروشور همچنین به مشتریان اجازه می دهد بدانند که شما یک شرکت جدی با اعتبارنامه های قابل اعتماد و شیوه های تجاری قابل اعتماد هستید. بسیاری از مشتریان قبل از انجام تجارت با یک شرکت می خواهند شواهدی از تجربه خود را ببینند.

 

  • بروشورها در بر گیرنده اطلاعات زیادی هستند

information

بروشورها به صاحبان شرکت اجازه می دهند تا اطلاعات زیادی را در یک منطقه کوچک جمع و جور کنند. حتی یک طرح سه‌گانه شامل بخش‌های فلپ است تا بتوانید خدمات و محصولات خود را توصیف کنید. بروشورها همچنین اطلاعات بیشتری را نسبت به سایر گزینه های چاپ مانند کارت پستال یا نامه منتقل می کنند. چه بخواهید قیمت محصول را درج کنید یا داستان کسب و کار خود را تعریف کنید، فضای زیادی برای انتقال پیام خود دارید. حتی می توانید از طریق بروشور خود با درج کوپن یا تخفیف، تجارت فوری ایجاد کنید.

 

  • بروشورها تجارت شما را شخصی می کنند

سخنرانان حرفه ای اغلب یک نفر را در یک مخاطب بزرگ هدف قرار می دهند. این رویکرد به گوینده کمک می کند تا در سطح شخصی ارتباط برقرار کند، که معمولاً مؤثرتر از صحبت با یک مخاطب عمومی است. به طور مشابه، بروشور شما می تواند از همین تکنیک استفاده کند. همانطور که مشتری بالقوه شما بروشور شما را می خواند، شما این ارتباط یک به یک را خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که بروشورهای شما به مشتریان خود می گویند که چرا آنها به محصول یا خدمات شما نیاز دارند. علاوه بر این، برای افرادی که برنامه فشرده ای دارند، بروشوری که می توانید هر زمان که بخواهید بخوانید ایده آل است. درست است، آنها می توانند اطلاعات را از وب سایت شما دریافت کنند. با این حال، مطالب نوشته شده یک تماس شخصی اضافه می کند.

 

  • بروشورها به کسب و کار شما اقتدار می دهند

ادبیات فروش چاپی پیام را به مشتریان یک کسب و کار تاسیس شده ارسال می کند. در حالی که کارت های ویزیت یا سربرگ ها اعتباری را ارائه می دهند، بروشور نشان می دهد که شما مایل به سرمایه گذاری روی مشتریان خود هستید. مردم از یک تجارت جدی انتظار کالای چاپی دارند. اگر به قانع‌کننده‌های بیشتری در مورد ارزش مواد چاپی نیاز دارید، این مقاله را در مورد مزایای رسانه‌های چاپی بررسی کنید. از آنجایی که بروشورها برای شرکت شما بسیار مفید هستند، در چاپ آن کوتاهی نکنید. یک بروشور بد چاپ تمام اعتباری را که می توانید کسب کنید از بین می برد. روی محصولات با کیفیت سرمایه گذاری کنید تا نشان دهید که به تصویر کسب و کار خود اهمیت می دهید.

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *